Українець Болдирєв виграв золото і став двократним чемпіоном світу зі скелелазіння

Українець Данило Болдирєв завоював золото на 17-му чемпіонаті світу зі спортивного скелелазіння. Він переміг у дисципліні «швидкість» і показав результат 5,73 с.

Про це повідомляє Рівне Експрес з посиланням на прес-центр Спортивного комітету України .

Для нього це вже друга золота медаль чемпіонату світу (першу він завоював в 2014 році). У фінальній дуелі він обійшов на 2 десятих секунди іспанця Еріка Нойю Кардона. На третьому місці - американець Ной Братчі.

Довідково: Данило Болдирєв - український скелелаз, чемпіон світу, багаторазовий призер чемпіонатів світу та Європи і срібний призер Всесвітніх ігор 2017 року. Він також був володарем рекорду World Speed Climbing.