У Сарненському районі під час обшуків вилучили понад 17 кілограмів бурштину, обладнання для його видобування та документацію

У Сарненському районі під час обшуків вилучили понад 17 кілограмів бурштину, обладнання для його видобування та документацію

У Сарненському районі провели ряд санкціонованих обшуків щодо незаконного видобутку бурштину.

Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура.

"В результаті слідчих дій за адресами проживання фігурантів проваджень, які, за попередньою інформацією, займались незаконним видобуванням «сонячного каміння», виявлено та вилучено понад 17 кг бурштину, 8 мотопомп, 40 пожежних шлангів та понад 70 одиниць інших засобів для видобування «сонячного каміння»",- розповідають у прокуратурі.

Крім того вилучено чорнові записи, які підтверджують протиправну діяльність, а також 2 рушниці, сейф та мобільні телефони.

 

На даний час вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно, тривають першочергові слідчі (розшукові) дії.

За процесуального керівництва органів прокуратури Рівненської області, слідчими поліції, в межах кримінальних проваджень за фактами незаконного видобування, збуту, придбання, зберігання, передачі, перевезення та переробки бурштину, законність походження якого не підтверджується відповідними документами, (ч.1 ст. 240-1 КК України), які розслідуються СУ ГУ НП в Рівненській області, 13 квітня 2021 року проведено ряд санкціонованих обшуків на території Сарненського району. 

 

 

Читайте також