У Німеччині знайшли зниклу 9-річну українку мертвою

У Німеччині знайшли зниклу 9-річну українку мертвою

Німецька поліція підтвердила, що загибла, яку напередодні виявили в німецькій Саксонії, це 9-річна українка Валерія.

Дівчинку шукали від 3 червня. Того дня вона пішла до школи і не повернулася. Мама Валерії – з Дніпропетровщини і приїхала до Німеччини 2022-му року. Тато служить у ЗСУ. Батьки розлучені. Поліція розслідує справу як убивство, про це йдеться в сюжеті ТСН.

Що тіло, яке знайшли  в лісосмузі, це зникла українська дівчинка, підтвердила поліція міста Хемніц.

"Валерія стала жертвою злочину. Ми розслідуємо його як вбивство", – повідомив начальник поліції Карстен Кемпф.

У поліції розповіли, що вбиту виявили далеко від стежок, у важкодоступній зоні з низькорослою рослинністю – приблизно 4 кілометри від її дому. Слідчі вважають, що це і було місцем вбивства. Там почали шукати після показів свідків, які кажуть, що чули звідти крики про допомогу.

Тіло обстежували у лейпцизькому інституті кримінальної експертизи. Свідчень про сексуальний злочин не виявили. Поліція припускає, що Валерія знала злочинця. Розслідування наразі зосереджене на соціальному оточенні сім’ї.

- Розтин тіла виявив що вона стала жертвою злочину і ми можемо підтвердити що це була насильницька смерть. Час смерті наразі не може бути наразі установлений точно, Однак ми не виявили свідчень, які могли би говорити про сексуальний злочини, – каже прокурорка міста Хемніц Інгрід Бургарт.

Останніми днями правоохоронці опитали близько 400 громадян в окрузі та перевірили місцеперебування осіб, які раніше скоювали сексуальні злочини. Підозрюваних поки немає.

Читайте також