У 95 років все ще займається в

У 95 років все ще займається в "тренажерці"

Американець Девід Скотт у свої 95 років постійно відвідує тренажерний зал, піднімає вагу, щоб підтримувати м’язи сильними та бути здоровим. Чоловік не збирається зупинятися. Які ще в довгожителя секрети довгого життя, розповідає Today.

Секрети довголіття Девіда Скотта Девід тренується у Planet Fitness у Дуврі, штат Нью-Гемпшир, тричі на тиждень, де використовує тренажери для вправ на плечі, руки, ноги та прес. Для кардіотренувань ветеран армії США також кілька разів на тиждень ходить пішки.

- Я дуже добре почуваюся. Циркуляція крові важлива, якщо ви занадто малорухливі. І це також корисно для вашого мозку, - розказав він.

Скотт і його 86-річна дружина Лідія живуть окремо у своєму будинку в Дуврі. Обох об’єднує любов до спорту на все життя - пара познайомилася в автобусі в її рідній Італії, коли вона їхали кататися на лижах в Альпах.

- Коли ми піднялися на вершину гори, вона сказала: «Ходімо», і зникла. Вона каталася на лижах набагато швидше за мене. Але я нарешті наздогнав її, - згадує Скотт.

Через два тижні після зустрічі пара заручилася. Вони одружені 62 роки і мають трьох дітей.

Поради Девіда Скотта, як прожити довге життя:

Харчуйтеся добре

Скотт і його дружина дотримуються середземноморської дієти, яка, як відомо, корисна для серця і мозку. У меню входять страви домашнього приготування з великою кількістю фруктів і овочів, трохи курки і риби, а також велика кількість оливкової олії. У подружжя є сад, де вони вирощують салат, моркву, цукіні, стручкову квасолю, брюссельську капусту, броколі та всі види трав.

Виберіть гарного партнера для життя

Пара щаслива разом і вважає свій шлюб дуже вдалим. Як показали дослідження, одружені люди мають значно більшу очікувану тривалість життя, порівняно з їхніми неодруженими однолітками, причому чоловіки особливо насолоджуються захисним впливом шлюбу на здоров’я.

Мисліть позитивно

Дружина Девіда Лідія вважає, що довголіття її чоловіка пов’язане не тільки з довгим шлюбом.

- Секрет полягає в позитивному мисленні, а також у гарному почутті гумору та сприйнятті життя таким, яке воно є. І не надто багато нарікань, - каже вона.

Дослідження показали, що оптимісти живуть довше, можливо тому, що оптимізм може допомогти людям розвивати та підтримувати здоровіші звички, а також регулювати свої емоції під час стресових ситуацій.

Читайте також