Сьогодні у Рівному вітали дефлімпійську чемпіонку

Сьогодні у Рівному вітали дефлімпійську чемпіонку

Рівнянка, дзюдоїстка Катерина Шепелюк, яка виступала у складі збірної України на Дефлімпіаді-2021 (Бразилія), привезла додому дві золотих медалі.

Блискучий результат Катерина та її тренер Михайло Романкевич, у першу чергу, присвячують українським захисникам як символ подяки за мужність та віри у те, що перемога буде за Україною.

- І спортсменка, і її тренер, без перебільшення, герої! За цим золотом стоїть щоденна титанічна робота, сотні випробувань на міжнародних аренах. Звісно, влада міста підтримає наших спортсменів матеріально. Адже ми віримо, що у Катерини та її тренера попереду ще багато нових перемог! - розповів начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Віталій Андрощук.

Нагадаємо, що для Катерини Шепелюк це вже не перші Дефлімпійські ігри. У Туреччині вона виборола бронзу. А у 2021 Катерина стала чемпіонкою світу з дзюдо у ваговій категорії до 63 кг та чемпіонкою світу у командному заліку серед жінок серед спортсменів із порушеннями слуху в м.Версаль (Франція), розповіли у Рівненській міській раді.

Читайте також