Штормовий вітер і до 20 градусів тепла: після короткого потепління прийде мокрий сніг

Штормовий вітер і до 20 градусів тепла: після короткого потепління прийде мокрий сніг

Погода в Україні в найближчі кілька днів порадує несподіваним потеплінням. Однак високі градуси прийдуть разом зі штормовим вітром, а в декількох областях нічна температура буде падати нижче нуля. Синоптики розповіли, як довго протримається тепло і коли в країну увірветься чергове похолодання.

В Українському гідрометцентрі розповіли, що з середи, 20 жовтня , в Україні потеплішає. Денна температура повітря підніметься до +16 +18 градусів.

"Уже 20 жовтня, в більшості областей України вулиці наповняться щасливими людьми, які будуть грітися при температурі +12 +16 градусів. На Заході України навіть до +18 градусів.Холод затримається на Сході, в Сумській і Полтавській областях, вдень +7 +11 градусів. Далі, 21-22 жовтня тепла погода охопить практично всю нашу територію, а в західних областях місцями можливе до +19 +22 градусів ", - розповіла Діденко.

За прогнозом Українського гідрометцентру, найближча ніч в східних і північних областях буде холодна, очікується від -3 до +1 градуса. Вона пояснила, що з північного заходу тисне потужний циклон, а на півдні Європи стоїть антициклон і це протистояння принесе сильний, місцями до штормових поривів, вітер. Завтра він очікується в західних і північних областях, а в четвер - у всіх регіонах.

"Через сильний впливу антициклону істотні опади в Україні малоймовірні, хіба що в середу атмосферне залітний фронт черкне трохи дощу місцями в західних областях", - попередила синоптик.

У Києві 20 жовтня дощі не прогнозуються і істотно потеплішає. Вдень стовпчики термометрів піднімуться до +14 градусів. Очікується південний вітер, 21 і 22 жовтня пориви будуть до штормових значень. У четвер і п'ятницю температура повітря в столиці підніметься до +18 градусів. Коли в Україні похолодає Як зазначає Наталка Діденко, вже 23 і 24 жовтня в Україні почне заходити холодне повітря арктичного походження. У більшості областей 24 жовтня нічна температура повітря впаде до +3 +5 градусів, удень очікується на півночі і заході до +7 +9 градусів, в центрі до +10 градусів.

У південних і східних областях до +10 +14 градусів. На півночі, північному сході, а також в Києві в неділю очікується мокрий сніг з дощем.

Контракти

Читайте також