Рівненські плавці вибороли 13 медалей на чемпіонаті України

В Дніпрі з 3 по 6 гудня проходив чемпіонат України з плавання.

Про це повідомили в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

За підсумками трьох днів чемпіонату України з плавання, вихованці СДЮСШОР №2 у скарбничку Рівненської області здобули 13 медалей.

Нагороди отримали:

Корольчук Анастасія, яка здобула срібну нагороду на дистанції 1500 вільний стиль та дві бронзові нагороди на дистанції 200 на спині та естафетне плавання 4х200 вільний стиль серед жінок;

Кирик Ніна – здобула звання чемпіона та золоту нагороду на дистанції 1500 вільний стиль та бронзову нагороду в естафетному плаванні 4х200 вільний стиль серед жінок;

Жовтко Юрій здобув бронзові нагороди в естафетному плаванні 4х100 комбіновна та 4х100 вільний стиль серед чоловіків;

Нечидюк Максим здобув бронзову нагороду в естафетному плаванні 4х100 комбіновна серед чоловіків;

Корольчук Ольга здобула бронзову нагороду в естафетному плаванні 4х200 вільний стиль серед жінок;

Трачук Влада здобула бронзову нагороду в естафетному плаванні 4х200 вільний стиль серед жінок;

Верхотуров Юрій здобув бронзові нагородт в естафетному плаванні 4х100 вільний стиль та 4х100 комбіновна серед чоловіків;

Бондар Артем бронзовий призер в естафетному плаванні 4х100 вільний стиль серед чоловіків.