Рівненська ОДА звинувачує Рівне-1 у брехні

Рівненська ОДА звинувачує Рівне-1 у брехні

Заява пресслужби Рівненської ОДА:

Маніпуляції, перебільшення, брехня та нехтування стандартами журналістики – на жаль, все частіше стають основою сюжетів «Рівне 1». Вчергове телеканал виготовив замовний матеріал, направлений проти діяльності Рівненської ОДА.  

Цього разу у сюжеті за 21 жовтня викладені неправдиві «факти» щодо переваги під час укладання тендерів з фірмами із Дніпра.

БРЕХНЯ: «Усі найбільш привабливі тендери в області почали вигравати фірми з Дніпра, залишивши без роботи місцеві будівельні компанії».

ПРАВДА: Насправді, із 34 підрядних організацій, які співпрацюють із департаментом з питань будівництва та архітектури  Рівненської ОДА, більшість, а саме 20 – з Рівненської області. Також 7 будівельних компаній з Київщини, 2 – з Житомира, 2 – з Дніпра, 1 – з Тернополя, 1 - з Вінниці, 1- з Луцька.

У сюжеті є багато інших бездоказових звинувачень.

Дуже шкода, що у боротьбі за владу деякі учасники виборчого процесу і пов’язані із ними ЗМІ продовжують поширювати очевидну брехню. Нагадаємо, раніше ми спростували сюжет щодо «фактів» телеканалу «Рівне 1» про нібито «розтрачений» Covid-фонд.

Наголошуємо! Журналісти мають дотримуватися нейтралітету під час висвітлення виборчої кампанії, а не агітувати за певну політичну силу чи проти неї. «Чорний піар» в медіа та надання переваги одному з кандидатів несумісні з місією журналістики, якій довіряють.

Закликаємо власників телеканалу «Рівне 1» - зупинити маніпуляції фактами та не вводити в оману глядачів, тим самим підриваючи довіру до всіх без винятку ЗМІ.

Читайте також