Рівненська міська лікарня отримала сучасний рентген кабінет від держави

Рівненська міська лікарня отримала сучасний рентген кабінет від держави

Рентген кабінет запрацював у інфекційному відділенні Рівненської центральної міської лікарні. Для його облаштування придбали мобільний та сучасний рентген апарат.

Про це повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація.

«Загалом у міській лікарні 8 рентген апаратів. В інфекційному відділені потреба у ньому виникла із поширенням коронавірусу. Адже раніше пацієнтів із «інфекції» возили на діагностику в центральний корпус. Тому за кошти НСЗУ у відділенні зробили сучасний кабінет та придбали мобільний рентген апарат», - повідомив Євген Кучерук.

За словами керівника Рівненської міської лікарні Євгена Кучерука, наразі устаткування буде використовуватися в інфекційному відділенні.

Рентген вкрай важливий для хворих на COVID-19, адже мобільний в застосуванні. Тобто апаратом можна під’їхати у палату до пацієнта та провести діагностику. А раніше, хворих з інфекційного відділення доводилося везти в центральний корпус.

Рентген має цифровий формат. Це дає можливість відразу на монітор виводити зображення і вже за короткий час встановлювати діагноз. Рентген кабінет теж відповідає усім сучасним вимогам. Зокрема, дотримання ядерної безпеки, адже він обшитий спеціальними металевими пластинами. Все для безпечної роботи, щоб ні пацієнти, ні лікарі не отримали шкідливого опромінення.

 Нагадаємо, за державні кошти оновили ПЛР-лабораторії у 8 медзакладах області. Також очікують від Уряду 20 млн грн на закупівлю кисневих концентраторів.

 

Читайте також