Підклали дрова і підпалили: на Рівненщині ледь не згоріла трансформаторна підстанція

Підклали дрова і підпалили: на Рівненщині ледь не згоріла трансформаторна підстанція

?????Учора, близько 10-ї години ранку до диспетчера ПрАТ «Рівнеобленерго» надійшло повідомлення про займання трансформаторної підстанції у селі Котів Рівненського району.

Бригада одразу ж виїхала на місце події. Було встановлено, що причиною пожежі став підпал електрообладнання – під трансформаторну підстанцію невідомі підклали дрова, які і підпалили (залишки на фото). Задимлення помітили місцеві жителі, чим попередили більш серйозне займання та вибух електрообладнання.

- Бригадою Рівненської районної дільниці знеструмлено саму підстанцію та мережу 10 кВ для обстеження та проведення ремонтних робіт. Їх тривалість залежатиме від завданих вогнем пошкоджень. Намагатимемось провести ремонтні в найбільш стислі терміни. Про подію повідомлені правоохоронні органи, які встановлять обставини, причетних до хуліганства або навіть диверсії.  Дякуємо споживачам за пильність та повідомлення про задимлення, завдяки якому вдалося виявити протиправні дії та попередити більш серйозні наслідки - не лише пошкодження майна, його вихід з ладу, знеструмлення, а й небезпеку для життя та здоров’я людей, - повідомляє Алла Ліхачова, речниця ПрАТ «Рівнеобленерго» . 

Читайте також