Міг виїхати за кордон, але став добровольцем

Міг виїхати за кордон, але став добровольцем

Рівнянин Олег із позивним Шелеп мав можливість виїхати за кордон, але натомість взяв до рук зброю, щоб захищати країну.

Історію бійця розповіли у 104-й бригаді тероборони ЗСУ Рівненщини.

- Почав заходити до військкомату, записувався у черги, бо вони були великі. Зідзвонювався з друзями, радились, що робити. За кілька днів саме друзі й запропонували йти в 56-й батальйон. Зібрав речі, родині сказав, що йду, бо інакше не можу, і так почалася служба, – пригадує перші дні повномасштабного вторгнення військовослужбовець.

Почав свій шлях Олег солдатом-стрільцем, Потім дослужився до посади головного сержанта взводу і невдовзі став командиром взводу. Перший бойовий досвід разом із побратимами отримав на Донеччині, потім була Херсонщина, а далі – Харківщина. Кожен з цих напрямків був складним, і на кожному з них доводилося долати неймовірні труднощі.

Бойові виходи, евакуація побратимів, втрати. За ці роки відбулося багато всього. Військовослужбовець каже: воно залишило свій відбиток. Але найважче – це розлука з рідними та не бачити, як росте дитина.

- Їй зараз 8 років. І хочеться бути поруч, дивитися, як вона росте, виховати хорошою людиною. Спілкуватись телефоном – це зовсім не те, - каже Олег.

Однак Шелеп тут саме задля дитини та її майбутнього, щоб вона росла у вільному світі.

Зараз він, як інструктор, передає свій досвід іншим військовослужбовцям 104-ї бригади. Допомагає їм відточувати навички поводження зі зброєю та ставати ефективними воїнами, які в потрібний момент знатимуть, що робити.

- Нині кожен українець повинен робити свій внесок у перемогу. А ще кожен повинен розуміти, що країна починається з нього самого, і змінювати її потрібно починаючи з себе, – переконаний Олег.

Попри всі випробування, чоловік складає плани на майбутнє.

- Після війни хочу відкрити власну справу. З побратимами-ветеранами, бо я в них впевнений і знаю, що на них можна покластися в будь-якій ситуації, – ділиться воїн.

Читайте також