Із  Чемпіонату України з кульової стрільби троє рівнян привезли перемогу

Із Чемпіонату України з кульової стрільби троє рівнян привезли перемогу

У Львові відбувся відкритий зимовий чемпіонат України з кульової стрільби серед чоловіків та жінок. Близько трьохсот спортсменів із сімнадцяти областей України взяли участь у змаганнях.

Про це повідомляє Рівненська міська рада.

З Рівного у змаганнях брали участь вихованці ДЮСШ №4 та ОШВСМ: Майстер  спорту України міжнародного класу зі  стрільби  кульової, член  національної збірної  України Омельчук Олег; Майстер  спорту України зі  стрільби  кульової, член  національної збірної  України Гонта  Дмитро; Майстер  спорту України міжнародного  класу Сокол  Андрій, Майстер  спорту України міжнародного класу, член національної   збірної   України Ковальчук Оксана; Майстер  спорту України міжнародного класу Семчишина  Анастасія. Тренер команди  Бондар Сергій  Павлович - Заслужений  Тренер  України.

Вихованці  ДЮСШ № 4 2003-2004 років народження також представляли наше місто, а саме: майстер  спорту України  Бурило  Олександр; Шелестюк Андрій.

Тренер – викладач  Мамчур  Тарас В’ячеславович.

У підсумку Омельчук Олег, Сокол Андрій, Гонта  Дмитро  стали  чемпіонами України  в командному  заліку у вправі  ПП-3 (пневматичний пістолет). У  вправі ПП-3 (чоловіки)  Омельчук Олег  виборов І місце, Гонта  Дмитро – ІІ місце. У  вправі  ПП- 3(жінки) Ковальчук  Оксана зайняла 10 місце.  В командній першості у вправі ПП-3  Ковальчук Оксана, Семчишина  Анастасія, Бороденко Юлія посіли 8 місце. У вправі ПП- мікст у фіналі Омельчук  Олег разом з Ковальчук Оксаною зайняли  6 місце.