Екс-директорку банку у Вараші затримали на польсько-українському кордоні

Екс-директорку банку у Вараші затримали на польсько-українському кордоні

Під вартою перебуває ексочільниця відділення банку, яка зі своїм чоловіком хотіла збагатитись незаконним шляхом, а згодом — втекти за кордон.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Рівненської області.

В липні минулого року жінка, перебуваючи на посаді директора Вараського відділення одного з комерційних банків, задля власного збагачення, передала своєму чоловіку попередньо підроблену нею банківську платіжну картку, на яку зарахувала депозитні та кредитні кошти померлого клієнта. Її чоловік-співучасник за кілька днів зняв з цієї картки майже 260 тис грн, – йдеться в повідомленні.

Подружжя не з’являлось на виклики, тож їх обох оголосили у міжнародний розшук. Зрештою, жінку затримали на польсько-українському кордоні. Суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Чоловік-спільник підозрюваної досі перебуває у розшуку. Також, наразі перевіряється причетність підозрюваних до вчинення аналогічних злочинів, що призвели до заподіяння збитків на понад 1 млн грн.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Читайте також