Чоловіка з Рівненщини судитимуть за розбійний напад на 78-річну пенсіонерку

Чоловіка з Рівненщини судитимуть за розбійний напад на 78-річну пенсіонерку

Нападником виявився 53-річний уродженець Херсонської області. Його розшукали у місті Гола Пристань.  

Нагадаємо, 31 березня цьогоріч на подвір’я 78-річної жительки села Бронники прийшли двоє невідомих чоловіків. Запевняючи, що раніше допомагали їй по господарству, попросили поїсти. Коли жінка на кухні відволіклася на телефонний дзвінок, один із них вдарив її по голові невідомим предметом, після чого обоє нанесли понад дев’ять ударів ногами та кулаками. Непритомну жінку зв’язали скетчем, після чого заволоділи понад 30 тисячами гривень.

Як повідомили у поліції Рівненської області, зловмисник раніше судимий за розбійні напади, а з місць позбавлення волі звільнився лише цьогоріч. В сукупності за ґратами він провів 35 років.  Він у скоєному не зізнається, із органами досудового розслідування не співпрацював.

За результатами зібраної доказової бази слідчі повідомили 53-річному чоловікові про підозру у розбійному нападі, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, поєднаному із проникненням у приміщення, за частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України. Матеріали кримінального провадження із обвинувальним актом скерували до суду.

Свій вирок зловмисник очікуватиме під вартою у слідчому ізоляторі, де він у перебував під час досудового розслідування.

Читайте також