Чоловік Руслани Писанки розповів, коли та де відбудеться прощання з акторкою

Чоловік Руслани Писанки розповів, коли та де відбудеться прощання з акторкою

Наступного тижня у вівторок, 2 серпня 2022 року, у Німеччині прощатимуться з українською артисткою театру та кіно і телеведучою Русланою Писанкою. Прощання відбувається біля церкви міського кладовища о 10 годині ранку.

Джерело:Фейсбук Ігоря Ісакова

Руслану Писанку кремували у Європі. Перше прощання відбудеться у Німеччині. В Україні зірку поховають на Байковому кладовищі.

Ігор Ісаков розповів, коли відбудеться прощання з Писанкою

2 серпня 2022 року. о 10 годині ранку за адресою Доннерсберг, штрассе 78. 67657 Кайзерслаутерн, Німеччина. Прощання з Русланою відбудеться біля церкви міського кладовища,
– написав Ігор у своєму фейсбуці.

Варто зазначити, після смерті Писанки чоловік відкрив збір, щоб "зробити добро для Русі" – зібрати на лікування дівчинці або хлопчику, що "хворіє на щось, що подібне до того, що було в Русі".

"Якщо ми врятуємо хоч одне життя, то все це має сенс. Впевнений, Русічці це сподобається", – писав чоловік Писанки у фейсбуці. Так, станом на 28 липня він зібрав уже близько 130 тисяч гривень.

Й так, друзі. Такі у нас справи. Ми вже зібрали 130, це вже ого. Дорожу кожною гривнею. Заблокував від шахраїв картку. Тримаймося,
– написав чоловік.

Читайте також