Будівлю обласного управління поліції тепер прикрашає тематичний мурал

Будівлю обласного управління поліції тепер прикрашає тематичний мурал

Тематичний малюнок на стіні Головного управління Національної поліції в Рівненській області створений у пам’ять про загиблих бійців спецпідрозділу «КОРД». 

Олексій Камишанський зауважив, що багато поліцейських нині на рівні зі Збройними силами України тримають оборону на лінії фронту. На жаль, рівненська поліція має втрати.

«Загибель п’ятьох бійців — це наш нестихаючий біль, — підкреслив очільник поліції області. — Тож ми вирішили презентувати мурал саме сьогодні, символічно, у День Української Державності. Адже хлопці віддали свої життя у боротьбі за волю і свободу нашого народу».

«Герої серед нас, щодня, — сказав очільник Рівненської РОВА Віталій Коваль, який також завітав на відкриття. — Поліція сьогодні не лише в тилу, але і на передовій береже наш спокій та формує сектор безпеки».

Місцевий художник Костянтин Качановський, який працював над зображенням, зазначив, що саме ця робота є найбільшою і найскладнішою з усіх створених ним раніше у Рівному.

«Це не просто данина загиблим правоохоронцям. Це також свідчення сучасної історії, боротьба двох світів, у якому завжди перемагає світла сторона. А дитина на ньому — уособлення мирного майбутнього, за яке усі ми сьогодні боремось».

Мурал прикрашає стіну будівлі на розі, тож його видно і на вулиці Героїв поліції, яку нещодавно перейменували із вулиці Пушкіна.

Нагадаємо, це не перший його розпис будівлі поліції. Іще одне зображення прикрашає фасад  поліцейської станції на вулиці Кн. Ольги у Рівному.

Читайте також