Автомобілі «швидкої» виставлять на аукціон, щоб потім передати на фронт

Автомобілі «швидкої» виставлять на аукціон, щоб потім передати на фронт

Сім автомобілів невідкладної швидкої допомоги Рівненська обласна рада планує виставити на аукціон, щоб після продажу їх могли передати на потреби ЗСУ.

Ці спецавтомобілі використовували бригади Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Однак після повного оновлення свого автопарку, центр готовий віддати ці авто.

- До Рівненської обласної ради неодноразово зверталися волонтери, які забезпечують наших воїнів автомобілями. Адже ми час від часу списуємо транспорт наших комунальних закладів та установ. З колегами ми вивчили технічний стан цих «швидких» і прийняли рішення, що їх варто виставити на аукціон. А ті, хто їх придбає, передадуть машини на потреби ЗСУ, - пояснив голова постійної комісії з економічних питань та комунальної власності облради Андрій Пехотін.

Він також додав, що обласна рада не може передати списане майно, бо це забороняє закон. Тож аукціон – це спосіб продовжити життя цим автомобілям і, що важливо, допомогти армії.

Зауважимо, що це питання спершу має бути проголосовано на сесії, яка запланована на 22 грудня. Лише після цього можна буде запускати процедуру аукціону.

Читайте також